Forums and CS 1.6 Servers made & owned only by ZNOOPY 2008

ACEST FORUM VA FI INCHIS!ADRESA NOULUI FORUM ESTE : HTTP://ZONADESUD.COM !!!!ADMINII SUNT RUGATI SA ISI REFACA CONTURILE PE NOUL FORUM!

Inca ceva !

Distribuiți

Vizitato
    Vizitator

Inca ceva !

Mesaj  Vizitato la data de 2008-10-16, 22:13

Eu zic asa : - atunci cand un admin deschide un topic,un jucator si se asteapta niste raspunsuri sa asteptam fratilor sa isi spuna parerea si altcineva,si cand nu o sa mai fie ceva de zis TOPIC CLOSED ! de exemplu aveam si eu o parerea si chiar ma enervat rau acel topic al lui error(nu o lua in nume de rau) chiar m-am enervat ! Si daca nu era topicul inchis scriam romane peste romane si o parere personala despre acel topic si despre acea reclamatie al lui ! ca asa mi s-a intamplat si mie si stiu cum sa treaba. Peste aceste lucruri sunt si un tip foarte vulcan care ma aprind usor,asta e rau,stiu ! Dar sunt un om liber ca toti ceilalti care are dreptul la o parerea,mai atunci cand cineva face o reclamatie ce nu isi are sensul ! Deci un raspuns ! Parerea tutor ori parerea unuia,2 ?
    znoopy
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 299
    Varsta : 38
    Localizare : bucuresti
    Activitate : 5580
    Data de inscriere : 27/07/2008

Re: Inca ceva !

Mesaj  znoopy la data de 2008-10-17, 01:00

ok am priceput...!

eu am inchis topic-ul ala , tocmai pentru a mai tempera situatia!

o sa le las mai mult timp deschise , sa va certati mai aprins, dar in functie de cat de mult va aprindeti si mai ales in functie de limbajul folosit , se va lasa cu ban-uri pe forum Wink

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-10-17, 02:35

Nu mane,ai inteles gresit,daca consideri ca am gresit eu imi cer scuze !Nu mai spun nimic pentru a nu ma intelege gresit,nimeni ! Neutral topic total aiurea !
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 64
    Varsta : 27
    Localizare : braila
    Steam : Nu
    Activitate : 53
    Data de inscriere : 30/07/2008

...

Mesaj  Error la data de 2008-11-13, 17:24

in fine...si eu mai aveam de zis destule...si din cate stiu eu ... tu si cu znoopy sunteti cei care inchideti cel mai mult subiectele...nu am mai vazut pe altcineva care sa le mai inchida...asa ca trebuia sa stii cine l'a inchis Wink

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de 2008-11-13, 22:01

Error a scris:in fine...si eu mai aveam de zis destule...si din cate stiu eu ... tu si cu znoopy sunteti cei care inchideti cel mai mult subiectele...nu am mai vazut pe altcineva care sa le mai inchida...asa ca trebuia sa stii cine l'a inchis Wink

frate iarasi u ! affraid de cate ori m-ai vazut pe mine sa inchid topicul? Cel mult 2-3 topicuri am inchis,cel mult,in rest ziceam Topic Closed,dar nu am inchis. Si fratele meu nu vreau iar sa ma cert cu tine ca nu are nici un rost sa imi bat capul aici degeaba,dar nu te mai baga si nu mai fa' afirmatii asa aiurea,nu sunt singurul care are acces la "Topic Closed" ci mai sunt,ex: 101RRY,Suca sau cum ii nickul lui.Sper ca am fost explicit si bine inteles.Multumesc !

Have Day Fun

Ultima editare efectuata de catre |ILLuminati|>Sl@pP in 2008-11-23, 02:08, editata de 1 ori
    Error
    Colonel
    Colonel

masculin
    Numarul mesajelor : 64
    Varsta : 27
    Localizare : braila
    Steam : Nu
    Activitate : 53
    Data de inscriere : 30/07/2008

...

Mesaj  Error la data de 2008-11-22, 19:56

Smile)))))))))))

sa inteleg ca tu zici "topic locked" ... ai acces la blocare topic...si totusi nu le inchizi...dubioasa treaba ..

In fine...eu si oricine altcineva...chiar si tu ...daca am vedea la ultimul mesaj dintr'un topic ... "topic locked" wrote by slappshot ... noi intelegem k slappshot a inchis topicul...

Asa ca nu ma lua cu balarii din alea ...
    In fine...tu vezi'ti de treaba ta si eu imi vad de a mea...Cat timp nu comentezi la adresa mea nici eu nu comentez la adresa ta..
    Ma abtin de la comentarii in plus...

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: 2018-04-24, 01:33